Piszą o nas…

Serdecznie polecam Auto-Szkoła LIDER a w szczególności dziękuję Panu Marcinowi Przybyłkowiczowi-najlepszy z najlepszych! Dziękuję za dużo cierpliwości , miłą atmosferę oraz przekazaną wiedzę!
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na pewno będziecie zadowoleni miłą atmosferą, profesjonalnym podejściem jak i duża wiedza, która zostanie na was przelana, tak abyście czuli się pewnie oraz zdali bez żadnych problemów oraz bez żadnych wątpliwości jeszcze raz polecam ! Daje 10na 10 pkt ! 
Pozdrawiam !
Dziękuję

∼Dawid, wrzesień 2020∼

Po 5-letniej przerwie od ostatniego podejścia do egzaminu praktycznego , postanowiłam spróbować jeszcze raz – tym razem mój wybór padł na instruktora pana Krzysztofa Mierzwę, który wśród moich znajomych cieszy się opinią najlepszego instruktora w Tomaszowie Mazowieckim i nie żałuję, zdane za PIERWSZYM razem!  Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera i ogrom cierpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę LIDER a w szczególności Pana Krzysztofa Mierzwę.

∼Małgosia, wrzesień 2020∼

„ZDANE!!!Dziękuję Marcinowi Przybyłkowiczowi za dobrą naukę i cierpliwość.Pozdrawiam serdecznie.”

∼Martyna, wrzesień 2020∼

„A wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi Krzysztofowi Mierzwie, któremu dziękuję za cierpliwość, wiele super wspomnień (żelki), za tego kopniaka na szczęście, słuchanie najlepszej muzyki ahaha, za całą naukę i atmosferę. Najlepszy instruktor na świecie!!! Aż szkoda, że to już koniec. Widzimy się na drodze „

∼Zuzia, sierpień 2020∼

Serdecznie polecam Auto-Szkoła LIDER a w szczególności dziękuje Panu Marcinowi Przybyłkowiczowi za dużo cierpliwości, przekazana wiedzę i zawsze dobrą atmosfere.”

∼Michał, lipiec 2020∼

„Mamy to!! Dziękuję świetnym instruktorom: Krzysztof Mierzwa i Darek Goleń ze szkoły Lider za przygotowanie

∼Ola, czerwiec 2020∼

„No więc tak mojej autobusowej drogi krzyżowej już koniec dziękuję bardzo serdecznie Panu Marcinowi Przybyłkowiczowi za cierpliwość!!!! za to indywidualne podejście, przygotowanie i za super miłą atmosferę….”

∼Marta, luty 2020∼

„Udało się za pierwszym !!!! Bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Krzysztofowi Mierzwie za to, że wierzył we mnie!!! Polecam z całego serca

∼Klaudia, marzec 2020∼

„Rychło w czasAle jest i jeśli za pierwszym to tylko z panem Marcinem …
 
∼Ewa, luty 2020∼
 
 
„Dziękuję Marcinowi Przybyłkowiczowi za doskonałe przygotowanie do egzaminu, poświęcone godziny oraz wiarę, że na pewno się uda oraz niezliczone pokłady cierpliwości do mnie. Podziękowania należą się również dla Marzeny Przybyłkowicz za przekazaną wiedzę, świetną atmosferę na wykładach oraz przeogromne wsparcie, które w niektórych momentach było bardzo potrzebne
 
∼Paulina, czerwiec 2019∼